(+420) 377 830 225 (+420) 377 830 221 amcme@amcme.cz

O nás

  • /
  • O nás

Firma AM-CME se specializuje na výrobu a zajišťování kvalitních výrobků z oceli v oblasti komponentů pro průmyslová zařízení a strojírenství. Zahájila činnost v roce 1998 jako firma se 3 zaměstnanci a krok za krokem se vyvíjela z výrobce zakázkových dílů, po dodavatele kompletních řešení projektů.

Zárukou stálého růstu firmy je kompetentní projektový management ve spojení s kvalifikovaným řízením výroby a rychlou reakcí na nové požadavky trhu, produktivními výrobními metodami a v neposlední řadě spolehlivé zajištění kvality.

Zkušení inženýři a technici, stejně jako vysoce kvalifikovaní odborníci ve výrobě a neustálé přizpůsobování se požadavkům trhu jsou základem naší práce, v jejímž středu stojí samozřejmě vždy zákazník.

Náš vývoj směřuje v obou oblastech (výroba komponentů pro průmyslová zařízení a strojírenství) od jednoduchého výrobku k celkovému řešení. Technicko-organizační know-how a kompetence nás činí silným partnerem pro naše vážené zákazníky. 

Naše výrobky mají celosvětové uplatnění. Spalovny odpadů na Havaji, výroba trubek v USA, vodní elektrárna v Kanadě, metalurgie v Argentině, ropné plošiny u Nového Zélandu a Norska, zlaté doly v Jižní Africe, výroba letadel v Číně, testovací zařízení letadlových motorů v Belgii, Francii a Polsku, manipulátory lopatek off-shore větrných elektráren ( délka 78 m ), rozdílné produkty v Rusku, Číně, Indii, Blízkém Východě a samozřejmě v celé Evropě. Všude tam je možno nalézt produkty, které dodala firma AM-CME.

Soustřeďujeme se na individuální zadání jednorázová i opakovaná, speciální řešení a malosériovou výrobu. Na přání rádi poskytujeme konzultace našim partnerům již ve stádiu vývoje v oblasti efektivní výroby.